SPĒKS IR PLŪSMĀ

   Reklāmas galvenais mērķis ir tikt pamanītai. Tā ir jāierauga pēc iespējas lielākam cilvēku skaitam. Tieši tāpēc reklāmas industrija vienmēr ir centusies piesaistīt pūļa uzmanību. Pēdējā gadsimta laikā vislielākā cilvēku plūsma ir pastāvējusi lielpilsētās un uz lielceļiem visā pasaulē. Taču mūsdienās viss ir mainījies. Milzīgie ceļmalas plakāti, gluži tāpat kā kādreiz dinozauri, ir iznīcības priekšā, jo šajā moderno tehnoloģiju laikmetā nekas nespēj pārspēt to virtuālo cilvēku plūsmu, kas pastāv internetā! 
 

   Facebook ir jaunais super-lielceļš. Jaunais "Time Square". Nekas nespēj pārspēt šīs jaunās ēras tiešsaites cilvēku plūsmu. Tieši tāpēc mēs, 2BC Social komanda, dzīvojam un elpojam ''laikus'', ''šērus'' un ''retvītus''! Mēs Tev piedāvājam visu-uzturēt Tavus sociālos tīklus, radīt tie msaturu, organizēt sabiedrisko attiecību kampaņas, novirzīt Tavu kampaņu tieši Tava uzņēmuma mērķauditorijai, utt. 

   Lielākā daļa uzņēmumu, pat veselas valstis, joprojām dzīvo aizgājušajā reklāmas ērā. Milzīgo plakātu laikmets ir beidzies! Šodienas reklāmas realitāte pieprasa tēmētu mārketingu, segmentētu klientu bāzi, kuri jau sen meklē Tava uzņēmuma piedāvāto risinājumu, tikai paši to vēl nezina, un daudzus citus sarežģītus terminus, ar kuriem mēs Tevi negarlaikosim. Īsāk sakot-pievienojies mums ceļā uz reklāmas industrijas nākotni! 

KO MĒS ESAM SASTRĀDĀJUŠI

Problēma:

Cilvēkiem šķiet, ka viesnīcu restorāni ir pārāk dārgi, ne pārāk veiksmīga lokācija, klientu trūkums.
Mērķis: 
Radīt reālu cilvēku plūsmu restorānā, reklamēt ''branču'' un citas aktivitātes.
Ilgums: 
3 mēneši
Rezultāts: 
Sasniegti 103,179 cilvēki, vidējā publikāciju iesaiste-211 cilvēki. Dubultots sākotnējais sekotāju skaits. Šodien Bocca Buona tiek uzskatīta par vienu no labākajām ''brančošanas'' vietām Rīgā un ''branča'' laikā restorāns praktiski vienmēr ir pilns. 

Problēma:

''Park Inn Valdemara'' trūkst aktivitātes sociālajos tīklos
Mērķis: 
Sasniegt plašāku sociālo tīklu auditoriju, palielināt sekotāju skaitu un zīmola atpazīstamību Facebook. Reklāma tika virzīta arī uz Skandināviju. 
Ilgums: 
3 mēneši
Rezultāts: 
Dubultots sākotnējais sekotāju skaits, sasniegti 12,815 cilvēki, vidējā publikāciju iesaiste-118 cilvēki. ''Park Inn Valdemāra'' šobrīd kļuvis populārs pateicoties viesnīcas īpaši dizainētajiem numuriņiem, kā arī lieliskajam ''Bocca Buona'' restorānam, kas atrodas viesnīcas pirmajā stāvā. 

Problēma:

Cilvēki nezina, ka šajā viesnīcā ir restorāns vai ka restorāns pieejams tiem, kas nav viesnīcas klienti, kā arī, ka restorāns katru dienu piedāvā biznesa pusdienas. 
Mērķis: 
Radīt reālu cilvēku plūsmu restorānā, popularizēt piedāvātās biznesa pusdienas. 
Ilgums: 
2 mēneši
Rezultāts: 
Sasniegti 47,007 cilvēki, vidējā publikāciju iesaiste-225 cilvēki. ''Astor Riga'' viesnīcas restorāns ir kļuvis par populāru pusdienošanas vietu cilvēkiem, kas dzīvo vai strādā Vecrīgā.

Problēma:

''Park Inn Barona Residences'' saskārās ar vairākām problēmām, cenšoties popularizēt savu jauno apartamentu stila viesnīcas konceptu, piemēram- Klienti neredzēja piedāvātās priekšrocības, salīdzinājumā ar parastu viesnīcu, daudzi potenciālie klienti izvēlējās konkurentus, piemēram, ''AirBNB'', utt. 
Mērķis: 
Pozicionēt rezidenču apartamentu konceptu, noteikt mērķauditoriju un to pārliecināt, parādot priekšrocības un ilgtermiņa dzīvošanas iespējas, ko piedāvā ''Park Inn Barona Residences''. Reklāma tika virzīta arī uz Skandināviju. 
Ilgums: 
3 mēneši
Rezultāts: 
Sasniegti 18,285 cilvēki, vidējā publikāciju iesaiste-135 cilvēki. ''Park Inn Barona Residences'' ir jauns ilgtermiņa dzīvošanas viesnīcu koncepts un tas kļūst populārs to Rīgas viesu vidū, kuriem biznesa vai ģimenes dēļ ir jāuzturas pilsētā ilgāku laika posmu.

2B CREATIVE

  • YouTube - Black Circle

Creative Media

TO BE IS To CREATE