VISS PASAULES TALANTS 

VIENĀ AĢENTŪRĀ

   Dekādēm reklāmas industrija ir vadījusies pēc viena un tā paša principa. Pieņem darbā labākus speciālistus, nekā konkurenti, un tam vajadzēwtu novest pie labākiem rezultātiem. Mēs, 2B Creative, uzskatām, ka šī ir ļoti ne-kreatīva pieeja, ja vēlamies būt veiksmīgi vienmēr mainīgajā reklāmas industrijā. 

   Tieši šī iemesla dēļ 2B Creative piedāvā pilnīgi jaunu veidu, kā raudzīties uz šo nozari. Mēs zinām, ka šī pasaule ir pilna ar radošiem cilvēkiem! Tad kāpēc lai mēs vēlētos ierobežot savu radošumu, to ierobežojot tikai līdz piecu, desmit, divdesmit cilvēku prātiem, kurus esam pieņēmuši darbā?  Šādā veidā tik daudzas ideju, tik daudz radoša satura vai nākamo reklāmas meistardarbu tiek pazaudēts un tie nekad nenonāktu līdz mūsu klientiem vai auditorijai. 

   Tāpēc mēs Jūs iepazīstinām ar pilnīgi jaunu konceptu reklāmas industrijā - ''freelance'' radošo aģentūru! Neesiet par tādu vēl dzirdējuši, ne? Tieši tā! 2B Creative strādā ar industrijas labākajiem ''freelanceriem''. Šie zēni un meitenes ir tik labi, ka viņiem pat nevajag darba devēju, lai apmaksāt usavus rēķinus! Mūsu operatori, fotogrĀfi, projektu vadītāji un dizaineri ir sadarbojušies ar tādiem biznesa milžiem, kā Ford, RedBull, Jagermeister un daudziem citiem! 


   Izmantojot šo jauno konceptu, 2B Creative spēj izveidot komandu, kas ir pielāgota tieši Jūsu uzņēmuma specifiskajām vajadzībām! Jums nepieciešams autosacīkšu video? Reklāmas rullīts ar sniega dēli vai kādu citu sporta veidu? Mēs aizsūtīsim profesionāļus, kas ikdienā strādā ar RedBull. Varbūt Jūs satrauc, ka uzņēmuma jaunais produkts neizskatīsies gana labi Forbes žurnāla lapās? Neraizējaties, mūsu fotogrāfi ir fotografējuši visu, sākot no Rolex pulksteņiem, un beidzot ar AirBaltic lidmašīnām. Netiekat galā ar to starptautisko biznesa konferenci, ko organizējat? Mūsu projektu vadītāji ir gatavi Jums palīdzēt! 

   Īsāk sakot - 2B Creative nodrošina pasaules līmeņa pieredzi, kvalitāti un zināšanas, īpaši pielāgotas Jūsu produkta vai uzņēmuma specifiskajām prasībām. Skatieties uz to aptuveni tā - pat vislabākais veikalā nopērkamais uzvalks nekad neizskatīsies tik labi kā tāds, kas šūts speciāli Jums!

KAS MĒS ESAM

REINIS KUKULS

Radošais direktors & Projektu direktors

Jūs noteikti esat dzirdējuši vismaz vienu no tiem ''mēs bijām bezizejas situācijā, taču tomēr tikām galā'' stāstus par projektu vadību. Lai gan spēja domāt un reaģēt ārkārtas situācijās ir vērtīga projektu vadītāja īpašība, es uzskatu, ka šāda veida situācijas rodas sliktas plānošanas dēļ, no tām varētu pilnībā izvairīties un tās nav nekas, ar ko būtu jālepojas. 

marcis liepins

Tehniskais  direktors

Mana mīļākā lieta filmēšanas procesā un iespēja strādāt ar lieliskiem režisoriem, aktieriem un ar viņu palīdzību radīt emocijas un stāstus. Mani tas aizrauj. Tā ir tā procesa daļa, no kuras man tik tiešām ir atkarība. 

 

roberts
berkolds

Montāžas režisors

Montāža ir tas, kas rada filmu. Neskaitāmas filmas ir tikušas izglābtas vai sabojātas montāžas studijā. 

2B CREATIVE

  • YouTube - Black Circle

Creative Media

TO BE IS To CREATE